the best blaxy 4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cadouri de Craciun pentru RBD

In jos

Cadouri de Craciun pentru RBD Empty Cadouri de Craciun pentru RBD

Mesaj  SONIA THE BEST Sam Ian 24, 2009 6:39 am

Anahi, Poncho, Maite, Christian, Christopher si Dulce, ca in fiecare an, au facut schimb de cadouri demonstrand, inca o data, prietenia care si-o poarta. “Imi place sa dau cadouri, in familia mea intotdeanua faceam lucrul acesta, dar in loc sa le cumparam daruiam ceva facut de noi.”, a spus Maite, care vede in acest Craciun ceva diferit: “Acest an si-a pus amprenta in viata mea. Ma simt implinita de cand l-am cunoscut pe Guido, el a intrat in inima mea”. Chiar daca s-au gandit din timp la cadouri, Christopher stia exact ce le-ar placea colegilor de trupa: “Ne cunoastem asa de bine incat nu este foarte greu sa ne dam seama ce isi doreste fiecare dintre noi. De exemplu Dulce adora perucile”. Altii care nu sunt deloc exigenti la cadouri sunt Anahi si Alfonso. In timp ce lui Anahi ii place sa scrie si sa primeasca felicitari, Alfonso prefera Cd-urile. Christian apreciaza aromele: “Sunt un fan al lotiunilor, si atunci cand ma intreaba ce mi-as dori, cer bineinteles asta”. Dar el considera ca partea cea mai importanta a sarbatorii este cina de Craciun: “La sfarsitul anului este ca o tradtie in familia mea sa mancam spagetti in sos de rosii.” Iar Dulce a marturisit ca asteapta cu nerabdare sa guste din pastele pe care le pregateste impreuna cu mama ei la ora 24.
SONIA THE BEST
SONIA THE BEST
Admin

Mesaje : 104
Data de înscriere : 24/01/2009
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

https://sonyablaxy4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum