the best blaxy 4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce face Adela ca sa se mentina in top

In jos

Ce face Adela ca sa se mentina in top Empty Ce face Adela ca sa se mentina in top

Mesaj  SONIA THE BEST Sam Ian 31, 2009 12:58 pm

Filmările la telenovela „Îngeraşii” se desfăşoară de dimineaţă până seara, astfel că, Adelei Popescu îi rămâne puţin timp pentru ea.

Totuşi, modul în care arată este important pentru vedetă. Ca să îşi păstreze frumuseţea, Adela şi-a făcut un program. E atentă la ce mănâncă, îşi îngrijeşte tenul zi de zi, face mişcare şi se odihneşte. „Eu cred că o femeie, ca să arate bine, trebuie, înainte de toate, să ducă un mod de viaţă echilibrat. Asta înseamnă să fie atentă ce mănâncă, să se odihnească, să aibă grijă de tenul, dar şi de mintea ei, să citească, să facă mişcare. Toate acestea corelate aduc echilibru, interior şi exterior.
Când nu filmez, în weekend, nu mă machiez. În rest, sunt adepta tratamentelor faciale, merg la manichiură, la masaj, respect cu sfinţenie regulile demachierii tenului. Cea mai mare grijă o am însă de părul meu, care este supus zilnic unei adevărate torturi. Aşa că, de 2 ori pe săptămână, îi aplic o mască din ulei de ricin, vitamina A şi ulei de măsline cu care stau pe cap o noapte întreagă“, declară Adela pe site-ul acasă.
SONIA THE BEST
SONIA THE BEST
Admin

Mesaje : 104
Data de înscriere : 24/01/2009
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

https://sonyablaxy4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum