the best blaxy 4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anahi vorbeste despre melodia "Salvame"

In jos

Anahi vorbeste despre melodia "Salvame" Empty Anahi vorbeste despre melodia "Salvame"

Mesaj  SONIA THE BEST Sam Ian 31, 2009 2:04 pm

Anahi si-a deschis sufletul si a spus ca din cauza ei, melodia "Salvame" nu a iesit din reprtoriul concertelor formatiei, pentru ca melodia inseamna foarte mult pentru viata ei personala.

"Pentru mine era foarte important ca Salvame sa ramana in concerte, si din fericire asa a fost, pentru ca in timpul concertelor vor fi doua ecrane mari unde veti vedea ceva ce eu am scris; este un mesaj scris la orele 3 ale diminetii, pe care nu stiu daca toti il vor intelege, dar cei carora ii este adresat, cu siguranta vor intelege."

Interpreta a declarat ca "Salvame" i-a marcat intr-un fel sau altul viata personala:

"Cantecul vorbeste despre probleme reale pe care le-am avut, precum anorexia; de asemenea poate ajuta persoane care au trecut prin dificultati avute cu drogurile sau altfel de probleme ", a spus blonda formatiei.

Pe de alta parte, Anahi a spus ca la finalul acestui an se va realiza "super concertul din Mexic pe care toti il asteapta, in urma caruia toate castigurile obtinute vor fi donate fundatiei create de RBD ", a incheiat ea.
SONIA THE BEST
SONIA THE BEST
Admin

Mesaje : 104
Data de înscriere : 24/01/2009
Varsta : 27
Localizare : Satu Mare

https://sonyablaxy4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum